Audi незабаром почне оновлювати свою лінійку електромобілів з другим позашляховиком E-tron Sportback. Як повідомляють в компанії, дебют моделі відбудеться на майбутньому автосалоні в Лос-Анджелесі.

Нещодавно з’явилися повідомлення про майбутньої презентації нового електричного кросовера E-tron Sportback від Audi. На наданих зображеннях видно, що автомобіль має більш традиційний дизайн передньої решітки, ніж концепт-кар, який був представлений на автосалоні в Шанхаї в 2017 році. Тим не менш, новинка збереже цифрові камери заднього виду замість традиційних дверних дзеркал. Її дизайн поєднує в собі риси лифтбека і чотиримісного позашляховика, що бренд описує, як «новий клас автомобілів», який приверне багатьох покупців.
Виробнича версія E-tron видає до 402 к. с. в режимі Boost, з яким він досягає першої сотні кілометрів за 5,5 с. Ринковий варіант E-tron Sportback, ймовірно, буде мати аналогічні характеристики. У його комплектацію також є швидкість зарядки 150 кВт, що вже є одним з кращих показників серед усіх продаваних електромобілів. У глобальній продажу кросовер обійдеться клієнтам в 94 тисячі доларів США.
Авто Додав: Ткачук Степан Сьогодні, 21:10