Компанія BMW готовий незвичайний спортбайк BMW S1000RR. Новинка отримає двигун внутрішнього згоряння з електричним наддувом ця технологія ще жодного разу не застосовувалася в мотоциклах, але вже зустрічалася в деяких автомобілях.

Про це свідчать документи, подані виробником в Патентне відомства Німеччини. У них спортбайк називається так: мотоцикл з наддувним двигуном внутрішнього згоряння. До заявки додається схема даної моделі і вона дозволяє дізнатися деякі особливості цієї новинки. Експерти відзначають, що мотоцикл не схожий на Kawasaki Ninja H2/H2R з компресорним двигуном або таємничу розробку, яка має турбонагнітач.
Вони порівняли цей незвичайний спортбайк з дизельним кросовером Auqi Q7 TDI. Ця модель використовувала схожу систему з електричним наддувом. Особливість технології полягає в тому, що у рух двигун наводиться не ременем колінчастого вала або енергією вихлопних газів. Для цього використовується додатковий 48-вольтні блок з власним акумулятором. Він включається відразу після запуску двигуна і приводить у рух всі інші системи, дозволяючи швидше набирати швидкість і потужність в перші секунди роботи. Наприклад, у згаданого кросовера Auqi Q7 TDI електричний імпульс двигун розганяє до 70 тисяч об/хв і включається за 250 мілісекунд.
Експерти припускають, що новим спортбайком може виявитися оновлений BMW S1000RR.
Авто Додав: Костичев Богдан Сьогодні, 17:28