Один з них створено фотографом Ларрі Ченом, дизайнером і фахівцем з концепт-карт Кайзалом Салімом, а також гонщиком серії NASCAR Райаном Блейні. Утрьох вони перетворили Ford Mustang в 700-сильний ретрокар у стилі легендарного Ford GT40, відзначився в 1960-х роках не тільки в "24 годинах Ле Мана", але і на американських трасах.

  Відповідальний за стан столичних мостів голова “Київавтодору” Густєлєв неодноразово уникав звільнення-ЗМІ

Крім лівреї, спорткар забезпечили 20-дюймовими колесами Fifteen52 Podium Super Touring і підвіскою на компонентах ST Suspension, яка забезпечила зменшення дорожнього просвіту. дизайном, як ви розумієте, займалися Ларрі Чен і Кайзал Салім.

А ось Блейні керував доопрацюванням силового агрегату. За його наполяганням штатний п'ятилітровий V8 від Mustang GT обзавівся значним нагнітачем Roush і вихлопною системою MagnaFlow. В результаті віддача мотора виросла з 460 к. с. і 570 Нм до 700 к. с. і 827 Нм крутного моменту. Працює мотор в парі зі стокової 6-ступінчастою "механікою", а зупиняють спорткар потужні гальма від Wilwood.

  Стала відома ціна на новий Skoda Superb iV PHEV

У гоночному стилі трансформований і інтер'єр, де з'явилися ковші NRG, кермо в "наскаровском" стилі і шеститочкові ремені безпеки.

Джерело: Автомир

Авто