Tesla Model S – найпопулярніший у світі електромобіль. Але ми досі вивчаємо поломки, які можуть з ним трапитися.Взагалі електромобіль не можна назвати прям вже ненадійним транспортним засобом. Якщо він справний, не горить і не димить, а його батарея заряджена, – це досить приємна машина. Така, як Tesla Model S.

Але іноді цю ідилію порушують зовсім вже несподівані обставини. Наприклад, електромобіль може раптово відмовитися включатися. З зарядом батареї повинен бути порядок, і нічого не віщувало поломки. Значить, пора в сервіс.

  Що змінитися для євробляхерів з приходом нової Ради: Заява нардепа

Саме так і зробив власник американського електрокара. Пізніше і він, і механіки, були моторошно здивовані, коли виявили з'їдену щурами проводку! Можна припустити, що проблема непоширена. Але, виявилося, таке теж буває.

На додачу – згорілий запобіжник. В принципі, ремонт обійшовся малою кров'ю, а заміна пошкоджених компонентів не коштує дорого. Фахівці уважно оглянули автомобіль на підйомнику (зверніть увагу на абсолютно плоске аэродинамичное днище, це цікаво) і розібрали все, що вважали за потрібне.

  «Евробляхерам» пояснили деталі відстрочки штрафних санкцій

У підсумку власник конкретної Tesla Model S (як і майстри, які виявили неполадку) резюмував, що сучасні механіки не залишаться без діла, якщо дороги заполонять електромобілі. Новий час лише зажадає від них трохи інших навичок, які вони демонструють вже сьогодні. Що ж, дуже мило.

Джерело: Автоцентр

Авто