Преміальне підрозділ китайської марки Great Wall вивела на ринок свій новий кросовер Wey VV5. Оновлена версія автомобіля, як повідомляють джерела, крім планового рестайлінгу екстер’єру, отримала також сучасну мультимедійну систему.

Оновлення зовнішності експерти відзначають нову форму бамперів, незначний рестайлінг головної оптики, змінений рельєф радіаторної решітки і поява коліс з дисками нового дизайну. В оновленій версії модель також позбулася поділу на базову та спортивну модифікацію. А ось змін в салоні значно більше, хоча на перший погляд всі вони здається незначними. Так, змінилася форма передньої панелі, замінена оббивка дверей, змінилася і графіка віртуальної панелі приладів. Але найбільше зацікавлення викликає оновлена медіасистеми Wey VV5, яка представлена в якості величезного 12,3-дюймового сенсорного дисплея з системою розпізнавання осіб.
Повідомляється, що дилери марки почнуть продажі оновленого кросовера Wey VV5 на рідному для нього ринку вже в другій половині наступного місяця за ціною від 18 000 доларів США. Коли автомобіль з’явиться на зовнішніх ринках, не повідомляється.
Авто Додав: Віталій Пономарьов Сьогодні, 14:01