В цьому році в рамках Женевського автосалону італійський автовиробник вперше представив широкій публіці новий кросовер Alfa Romeo Tonale. Втім, у березні глядачам показали лише концептуальну версію новинки, тепер в Мережу потрапили фотографії серійного зразка.

Незважаючи на те, що новий автомобіль від легендарної італійської марки ще близько півроку повинен виставлятися на різного роду заходах у вигляді шоу-кара, в Мережі Інтернет вже з’явилися фотографії, які, як вважають експерти, демонструють зовнішність передсерійного зразка Alfa Romeo Tonale. Примітно, що потрапили в Мережу кадри демонструють автомобіль, який має багато подібностей з концептуальною версією, нехай і з помітними змінами, зробленими на догоду адаптації новинки до серійного виробництва. Так, можна відмітити, що передня оптика машини стала менш агресивною.
Більш того, не так давно з’явилися навіть дані про технічне оснащення майбутнього дебютанта. Відзначається, що Alfa Romeo Tonale можуть оснастити 1,3-літровий і 1,6-літровим турбованими двигунами серії Multi Air II. Крім того, в лінійці силових установок може також з’явитися дизельна версія і підключається гібрид.
Авто Додав: Віталій Пономарьов Сьогодні, 09:03