Нагадаємо, що дебют нового компактного кросовера Ford Puma відбувся на недавньому автошоу у Франкфурті. Компанія Ford інвестувала в розширення виробництва 200 млн євро, а також працевлаштувала додатково 1700 нових співробітників. Таким чином сумарний обсяг інвестицій в завод в Румунії з 2008 року склав 1,5 млрд євро.

Форд Пума

Компактний кросовер отримав не тільки привабливий дизайн, але і сучасні гібридні технології. Так званий "м'який" гібрид з 48-вольтової електросистемою включає в себе 3-циліндровий бензиновий мотор об'ємом 1 літр і допоміжний електродвигун, який забезпечує додатковий крутний момент. Сумарна потужність такої установки в залежності від модифікації становитиме 125 або 155 к. с.

  Tesla масово відкликає автомобілі через “вибухові” акумулятори

Крім гібридної версії для новинки передбачений традиційний ДВС з аналогічним 1-літровим 3-циліндровим мотором, який розвиває потужність 125 к. с., а пізніше з'явиться дизельна модифікація.

Новий Ford Puma став вже восьмим електрифікованим автомобілем, який цього року запропонувала компанія Ford європейським покупцям. Раніше в цьому році представники компанії анонсували, що кожен новий легковий автомобіль Ford буде мати електрифіковану версію – "м'який" гібрид, звичайний гібрид, заряджає (plug-in) гібрид або повністю електричний варіант.

  BMW показала оновлений гібридний седан BMW 530e

Форд Пума

Крім Puma EcoBoost Hybrid, список електрифікованих моделей, презентованих компанією Ford в цьому році в Європі включає нові кросовери Kuga Plug-In Hybrid і Explorer Plug-In Hybrid, універсал Mondeo Hybrid Wagon, а також різні гібридні версії комерційних моделей Transit Custom, Tourneo Custom і Transit.

На думку керівника Ford of Europe Стюарта Роулі, Puma чекає великий успіх в Європі.

  Юристи розповіли про неправомірний штраф

Авто