Американський виробник електромобілів Tesla почав масово відкликати автомобілі через "вибухові" акумулятори. У двох тисячах машин фахівці виявили подібний дефект. Про це повідомляє прес-служба newsyou.info.

Керівники компанії найпопулярніших в світі електрокарів виставили вимогу відкликати моделі X і S, так як вони мають потенційну можливість займання акумулятора під час руху.

За словами фахівців, дефект був виявлений в програмному забезпеченні електричних автомобілів. Проблемне місце в машинах з'явилося після виходу нового оновлення.

  10 хвилин ретельного огляду: Ситуація в пунктах пропуску вранці 11 серпня

Варто відзначити, що мимовільне загоряння можливо на всіх випущених транспортних засобах моделей X і S, випущених за останні 7 років.

Нагадаємо, що автомобілі Tesla з моменту запуску вважалися еталоном якості серед електричних автомобілів. Але не все так гладко з цими електрокарами, як здається на перший погляд. Власники Tesla подають масові скарги на виробника через розбиті транспортні засоби.

  Hyundai показав прототип нового електрокара

Нова функція наробила багато шуму на паркінгах Америки. Як відомо, перші події трапилися після оновлення прошивки. У нову версію програмного забезпечення вбудували систему віддаленого автопилотирования Smart Summon, яка відправляє автомобіль з паркувального місця прямо до водія.

Як з'ясувалося, функціонує оновлення некоректно. Автомобіль в режимі автопілот рухається по небезпечною траєкторії: деякі моделі вже потрапили в аварії, інші змогли зупинитися в лічених сантиметрах від перепони.

  ТОП-25 популярних кросоверів в Україні (нових та б / в)

У мережі вже з'явилися відеоролики від водіїв, які скористалися функцією.

Раніше на порталі Хайзер повідомлялося, що Volkswagen і Porsche відкликає тисячі машин.

інформував, американці перетворили скромну Tesla Model 3 в спорткар.

Також портал писав, що в США голосуванням визначили «автомобіль мрії». Тріумфатором став електромобіль.

Авто