Будь-який водій підсвідомо намагається уникнути ДТП. Але є ситуації, коли потрібно бити! Інакше можна отримати ДТП з ще більш важкими наслідками, в якому ви ще й будете винні.Вас підрізали

Ви спокійно їдете, а сусід по потоку раптово перебудовується в ваш ряд прямо перед вами ще й не включивши поворотник. Не намагайтеся йти вліво або вправо! ви можете не встигнути оцінити ситуацію і таким чином опинитися винним в іншому ДТП точно також вискочивши в інший ряд у кого-то перед носом. А якщо ви підете на розділову або узбіччя, там можуть бути непомічені вами люди. Так, їм там нічого робити, але вони там часто бувають. Краще вдарити винуватця і отримати гроші на ремонт, ніж самому бути винним.

  Перший електромобіль Porsche повністю розсекречений

Виїзд з паркувального кишені

Авто різко виїжджає перед вами з паркувального кишені. Ви, намагаючись уникнути ДТП йдіть лівіше, на зустрічну, де їде інша машина. У підсумку і ДТП важче, і вина вже лежить на вас. Можете позбутися прав і отримати важкі травми.

Лівий поворот зустрічної машини

Перед вами вилітає машина, яка повертала ліворуч. Навіть якщо ви перебуваєте в правому ряду і можете відносно безпечно піти в бордюр або стовп – не робіть цього. Вони, звичайно, вам нічого не скажуть, ну машину будете ремонтувати самі. а не за рахунок винуватця аварії.

  Seat El-Born EV з’явиться на ринку в 2020 році

Гальмувати

Важливе доповнення до всіх ситуацій-завжди гальмуєте в підлогу. Саме так закликають робити правила. Якщо поліція визначить, що ви маючи час не гальмували – може бути "обоюдка", а внекоторых ситуаціях провину і на вас спихнуть.

Виняткові

Зустрічне авто летить вам в лоб – не встиг завершити обгін. Тут бити не можна. Йдіть максимально вправо і оттормаживайтесь. Звичайно, в разі удару вина буде не на вас – ви будете праві. Але в таких випадках краще залишитися живим. Лобове ДТП на великій швидкості – дуже небезпечно.

  Цікава доля китайського автобуса в Україні

Авто