07.08.2019 ФРС розробить власну платіжну мережа

Рада керуючих Федеральної резервної системи США (ФРС) повідомив про те, що американський центробанк має намір розробити власну платіжну та розрахункову мережу FedNow Service, яка дозволить будь-якому американському банку надавати клієнтам цілодобові і майже миттєві платежі.

Рада керуючих Федеральної резервної системи звернувся до Федеральним резервним банкам з проханням розробити нову послугу міжбанківських розрахунків у реальному часі для підтримки більш швидких платежів в США. Платіжна система називається FedNow і, імовірно, буде запущена в 2023 або 2024 році.

  НБУ дав рекомендації Кабміну, як пом'якшити девальвацію гривні

ФРС має намір модернізувати платіжну систему країни за допомогою сервісу FedNow, який може переводити кошти цілодобово, за будь-яким дням. Служба імовірно буде доступна як для бізнесу, так і для звичайних користувачів.

В першу чергу в мережі зацікавлені маленькі банки, оскільки на даний момент вони змушені користуватися альтернативами від великих конкурентів.

ФРС вважає, що система FedNow дозволить споживачам більш гнучко розпоряджатися своїми грошима і проводити термінові платежі, і запросила публічні коментарі, де учасники ринку можуть висловити побажання з приводу пристрою FedNow Service.

  Кабмін може відкласти підвищення ціни на газ - Рева

Одночасно з цим, ФРС розглядає можливість цілодобової роботи Федеральної автоматизованої системи грошових переказів (Fedwire) і Національного розрахункового сервісу, які забезпечують платежі між кредитними та іншими фінансовими організаціями.

Пропозиція ФРС отримала підтримку голови відділу платежів Google Цезаря Сенгупты і декількох законодавців, включаючи сенатора США Елізабет Уоррен – кандидата в президенти США від Демократичної партії.

  Новий уряд не буде знижувати комунальні тарифи

У своїй заяві Уоррен сказала: «Я рада, що ФРС нарешті прийняла заходів, щоб гарантувати, що людям, які живуть від зарплати до зарплати, не доведеться чекати до п’яти днів для проведення транзакції за оренду, догляд за дитиною або продукти. Сьогоднішні дії ФРС також допоможуть малим підприємствам, зробивши клієнтські платежі доступніше. Я розраховую на співпрацю з ФРС, щоб забезпечити швидке і безпроблемне впровадження цієї системи».

banker.ua Архів новин Версія для друку