06.08.2019 “Укрпошта” оскаржила заборону на закриття відділень в селах

АТ “Укрпошта” подала апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва про відновлення стаціонарних відділень у Чернігівській області.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Компанія оскаржує рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 3 липня по адміністративній справі про відновлення стаціонарних поштових відділень у селах з населенням менше 2000 жителів у Чернігівській області і визнання протиправним і недійсним Стратегічного плану розвитку “Укрпошти” до 2021 року.

  Нацбанк дозволить переводити гроші за допомогою QR-коду

“Укрпошта” просить суд скасувати рішення Окружного адміністративного суду та прийняти нове рішення про відмову ГО “Громадський рух Сергія Коровченко “Оновлення” в частині задоволених позовних вимог в Мінінфраструктури.

Компанія вважає, що висновки суду першої інстанції прийнято з неповним з’ясуванням обставин і винесення неправильного рішення.

“Укрпошта” вказує, що поштові послуги можуть надаватися не лише в стаціонарних поштових відділеннях, а й у пересувних відділеннях.

  Київські парковки почнуть продавати через ProZorro

3 липня Окружний адміністративний суд Києва за позовом громадської організації “Громадський рух Сергія Коровченко “Оновлення” визнав протиправною та нечинною стратегію “Укрпошти” в частині запровадження мобільних відділень у селах з населенням менше 2000 чоловік.

banker.ua Архів новин Версія для друку