06.08.2019 “Укрпошта” оскаржила заборону на закриття відділень в селах

АТ “Укрпошта” подала апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва про відновлення стаціонарних відділень у Чернігівській області.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Компанія оскаржує рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 3 липня по адміністративній справі про відновлення стаціонарних поштових відділень у селах з населенням менше 2000 жителів у Чернігівській області і визнання протиправним і недійсним Стратегічного плану розвитку “Укрпошти” до 2021 року.

  Заборгованість українців перед банками наблизилася до 200 млрд грн

“Укрпошта” просить суд скасувати рішення Окружного адміністративного суду та прийняти нове рішення про відмову ГО “Громадський рух Сергія Коровченко “Оновлення” в частині задоволених позовних вимог в Мінінфраструктури.

Компанія вважає, що висновки суду першої інстанції прийнято з неповним з’ясуванням обставин і винесення неправильного рішення.

“Укрпошта” вказує, що поштові послуги можуть надаватися не лише в стаціонарних поштових відділеннях, а й у пересувних відділеннях.

  По всьому світу обрушилися біржові індекси

3 липня Окружний адміністративний суд Києва за позовом громадської організації “Громадський рух Сергія Коровченко “Оновлення” визнав протиправною та нечинною стратегію “Укрпошти” в частині запровадження мобільних відділень у селах з населенням менше 2000 чоловік.

banker.ua Архів новин Версія для друку