ЕБРР утвердил для Украины новую стратегию, которая заменит кризисные пакеты

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) визначив операційні та стратегічні пріоритети в Україні на найближчі п’ять років.

“ЄБРР буде приділяти особливу увагу проектам, в яких інвестиції будуть поєднуватися з просуванням реформ у таких сферах, як приватизація, енергетична безпека і ефективність, фінансовий сектор, торгівля та інфраструктура”, – йдеться в повідомленні банку в понеділок у зв’язку з затвердженням ним нової стратегії для України.

  Mastercard і Visa посилять умови обслуговування bitcoin-карт

Як наголошується в релізі, ЄБРР сприятиме стимулювання участі приватного сектора в усіх галузях та подальшої комерціалізації компаній державного сектору. Банк також продовжить підтримку впровадження сучасних підходів до закупівель в державному секторі та ефективного управління.

Згідно з повідомленням, у сфері енергетики ЄБРР буде виділяти більше ресурсів на створення стійкої структури енергетичного ринку і збільшення енергетичних зв’язків. Банк також буде допомагати підвищення ресурсоефективності та збільшення використання енергії з відновлюваних джерел.

  НБУ прогнозує зростання резервів України до 19,2 млрд доларів на кінець 2019 року

У сфері фінансів, як зазначається в релізі ЄБРР сприятиме розвитку стабільного та ефективного банківського сектору, розширення різноманітності небанківських фінансових каналів і їх використання.

Серед інших напрямків роботи в рамках нової стратегії – сприяння торгівлі та інвестиціям, розширення інфраструктурних зв’язків і підтримки наближення до стандартів ЄС: банк буде інвестувати в поліпшення пов’язаності через розвиток інфраструктури, допомагати у збільшенні торгових та інвестиційних потоків.

  Депозити для бізнесу від РАДАБАНК

Востаннє банк затвердив стратегію для України в 2011 році, а з 2014 року в країні діяли пакети кризового реагування з урахуванням волатильності її політичної та макроекономічної середовища, які і покликана замінити нова програма.