Керівник Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв обговорює роботу АМКУ з головою офісу президента Андрієм Богданом. Про це він повідомив в інтерв’ю LIGA.net.

За його словами, до призначення Олексія Гончарука на посаду прем’єра, він зустрічався в основному з ним. “Зараз в основному у мене спілкування з Андрієм Богданом і Юлією Ковалів. Але з нею у мене ще не було офіційних зустрічей – було кілька телефонних розмов”, – уточнив Терентьєв.

  У компанії Лакшмі Міттала прокоментували кримінальну справу СБУ

“З Андрієм Богданом я зустрічався кілька разів, і розповідав йому про поточної проблематики тих питань, які у нас в роботі: розслідування, законодавчі ініціативи, наприклад, по органам оскарження (державних тендерів. – Ред.) та інших речей”, – додав глава АМКУ.

Читайте також: Справи проти олігархів, зустрічі з Богданом і “священні корови”. Інтерв’ю з головою АМКУ

  Дніпровський меткомбінат Тарути і Мкртчана оголосив про зупинку

При цьому він заперечує спроби офісу президента вказувати комітету “кого розкуркулити”, а кого “не чіпати” і не нав’язати свої “людей”.

  • У Зеленського хочуть 20 днів шукати заяви про відставку команди 19.08.2019
  • У Кабміні заявили, що відновлять фінансування міст 16.08.2019
  • У Зеленського пояснили, чому не фінансуються міста 16.08.2019

“Кандидатів на посаду госуполноченных мені ніхто не нав’язував. Але уявити собі, що я дістану з рукава нових держуповноважених, а президент їх схвалить – це малоймовірно. Ті люди, які зараз призначені госуполномоченными, влаштовують не тільки мене, але і президента, і прем’єр-міністра”, – сказав він.

  В Україні подешевшав автогаз

Терентьєв уточнив, що резюме Іри Копайгоры (дочка університетського викладача президента – Ред.) йому дали в Офісі президента.

  • На конференції YES президент Володимир Зеленський заявив про перезапуск АМКУ.