Авіакомпанія Ernest Airlines найближчим часом відкриє п’ять нових маршрутів з України в Італію. Про це заявив голова правління і головний виконавчий директор авіакомпанії Шаді Ель Таннир під час відкриття представництва компанії в Києві, передає Укрінформ.

“Ми з великим задоволенням відкриємо ще п’ять нових напрямів, які з’єднають Україну та Італію. Вже з 18 грудня почнуться рейси з Мілана в Одесу. Пізніше ми запустимо рейси Венеція-Київ, Болонья-Львів, Барі-Київ і Трієст-Київ”, – сказав Шаді Ель Таннир.

  "Укрзалізниця" проведе опитування серед пасажирів щодо їх задоволеності якістю послуг

За його словами, з початку своєї роботи авіакомпанія перевезла 500 000 пасажирів на рейсах між Україною та Італією і планує збільшити пасажиропотік до 1 млн чоловік у рік.

  • У вересні Ernest Airlines відкрив офіс у Києві і оголосив про набір співробітників.
  • У 2020 році Ernest Airlines планує відкрити базу в Україні і розмістити на ній два літаки.
  Дорого. Польща скорочує закупівлі російського газу

Компанія Ernest Airlines базується в Мілані і обслуговує італійський, албанська, український і російський ринки. Почала працювати в Україні у 2017 році. Зараз літаки Ernest Airlines літають у чотири українських міста: Київ (Жуляни) із Бергамо, Болоньї, Генуї, Неаполя, Мілана та Риму; у Львів з Бергамо, Венеції, Неаполя та Риму; з Харкова в Мілан і Рим; з Одеси в Рим.

  • Папа Римський створив екзархат для українських католиків в Італії 11.07.2019
  • В Італії дали невеликі тюремні терміни найманцям з Донбасу 03.07.2019
  • З України запустять пором в Італію 01.07.2019