Верховна Рада України планує розглянути відстрочку підвищення пенсійного віку у жінок до 2022 року, а це може підвищити нестачу Пенсійного фонду України. Нововведення буде відноситься до тих жінок, яким ще не виповнилося 60 років і найближчим часом вони повинні вийти на справедливий відпочинок.

Лідія Ткаченко, яка є науковим співробітником Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. в. Птухи НАН України, розповідає, що якщо найближчим часом відкласти підвищення пенсійного віку, то в Україні утворюється близько 1 мільйона пенсіонерів, а без таких заходів на 2 рази менше — повідомляє FaceNews

  The Economist назвав найбільш комфортні для життя міста світу

Також, Експерт додала, що в 2019 році жіночий пенсійний вік починається в 59 років, а в 2021 році жінки виходили б на пенсію в 60-ти річному віці. Тому, якщо ввести попередній пенсійний вік, який залишав 55 років, то кількість пенсіонерів, які вийдуть на відпочинок збільшитися в 2 рази. Сюди відносяться жінки віком від 55 до 58 років.

  Рада прийняла закон про захист приватної власності

Ткаченко пояснила, що пенсійний вік підвищать не для того, щоб заощадити, але для того, щоб підвищити кількість працездатного населення в Україні. Мається на увазі, що якщо знизити пенсійний вік, то не залишиться від тих, хто буде працювати.

Такий стан нікого не влаштовує і воно не має сенсу. Тому, що якщо більшість підуть на пенсію — скоротитися працездатне населення, а от фінансові витрати на виплати пенсій дуже сильно збільшиться. Це буде великим ударом по бюджету і Пенсійному фонду країни.

  Україна може збільшити потужності з відвантаження зернових морпортами до рекордного рівня — Agritel

Підписуйтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, сторінку «Хвилі» в Facebook