Укртрансгаз почав модернізацію газовимірювальній станції Гребеники на кордоні з Молдовою в Одеській області, повідомляє прес-служба компанії.

На об’єкті планують вмонтувати нову газову обв’язку для вимірювання газу в реверсному режимі без змін у газоизмерительном обладнанні. Роботи на об’єкті планують завершити до 1 листопада.

“Модифікація об’єкта дозволить підготуватися до проходження зими 2019/2020, зокрема, у разі припинення транзиту газу з РФ – диверсифікувати потоки імпорту газу в Україну”, – пояснили в Укртрансгазі.

  Фонд держмайна виплатить близько $1 млн раднику з приватизації ОПЗ 

Зазначені роботи проводяться у відповідності з ініціативою CESEC, яка передбачає транспортування газу через трансбалканские трубопроводи в реверсному напрямку з Греції через Болгарію і Румунію в Україну і Молдову.

  • Укртрансгаз підключив нову ділянку для реверсу газу з Польщі 16.10.2019
  • Україна збільшила імпорт газу з ЄС на 44% – інфографіка 07.10.2019
  • Запаси газу в ПСГ досягли максимуму за дев’ять років 24.09.2019
  Україна збільшила експорт зернових в 1,6 рази

Фото – прес-служба ” Укртрансгазу

  • У серпні Україна домовилася з Молдовою про реверс газу з Румунії, а у вересні протестувала реверс газу зі Словаччини. Паралельно Укртрасгаз протестував максимальний реверс газу з Європи і модернізував п’ять компресорних станцій. У жовтні УТГ підключив нову ділянку для реверсу газу з Польщі, збільшивши можливості отримувати паливо.