Сьогодні, 18 жовтня, Укрпошта відкрила модернізувала вантажний термінал у Міжнародному аеропорту Бориспіль. Про це у Facebook написав генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

За його словами, роботи тривали майже рік. В результаті, щодоби термінал здатний приймати і відправляти (день у день) більше 50 рейсів. Замість двох вікон прийому тепер – п’ять. “І, наприклад, спільно з компанією” МАУ посилки в США [будуть] доставляти в термін до 5 днів”, – додав Смілянський.

  У Кабміні прокоментували можливість отримання кредитів від МФВ

Він також зазначив, що для збереження і зручності прийомів посилок і вантажів побудовані навіси, встановлені десятки відеокамер для їх безпеки. Крім того, для прискорення процесу виділені зони імпорту та експорту, встановлені нові сканери. Смілянський також додав, що аеропорт і хендлеры закупили нові візки, трактори та іншу техніку, щоб нічого не накопичувалось і не застревало.

  СБУ викрила багатомільйонну схему в порту Південний

А так було раніше:

За даними Укрпошти, у реконструкцію центру вклали понад 5,5 млн власних коштів компанії.

“Ви пам’ятаєте снігові завали, припинення відправок посилок і масові їх пропажі? Так от протягом року, ми працювали над тим, щоб цього ніколи не сталося”, – пообіцяв Смілянський.

  • На початку вересня Укрпошта спільно з МАУ запустила сервіс по прискореної доставки в США.
  • У травні Укрпошта збільшила кількість точок відправлення пошти за кордон. Окрім Борисполя, почала відправляти пошту з Жулян, Львова та Одеси.
  • Закон про приватизацію. Що кажуть в Укрпошті та Укрзалізниці 03.10.2019
  • Укрпошта чекає рекордних за всю історію інвестицій – Смілянський 04.09.2019
  • Укрпошта чекає держава в смартфоні і $100 млн інвестицій. Доповідь Смілянського в НКРЗІ 03.09.2019