Органам Державної казначейської служби України приходять листи з проханням призупинити проведення витрат і не вводити платіжні доручення в картотеку неоплачених платіжних документів.

Про це написав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин на своїй сторінці у соціальній мережі у Facebook.

"Уряд таки забирає гроші у місцевих громад! 274 млн грн з Львівщини, незаконним чином, намагаються забрати з місцевих бюджетів Львівщини. Всього в межах України органам Державної казначейської служби України пішла письмова вказівка… призупинити проведення витрат і не вводити платіжні доручення в картотеки неоплачених платіжних документів", – написав він.

  У Кабміні заявили про масову перевірку українців, подробиці

Ганущин також зазначив, що мова йде про субвенцію на соціально-економічний розвиток у сумі 5 млрд грн, яку передавали до місцевих бюджетів кілька днів тому.

Як повідомляли Українські Новини, залишок коштів на єдиному казначейському рахунку (ЄКР) в серпні збільшився на 26,3% з 48,968 млрд гривень (на 1 серпня) до 61,83 млрд гривень (на 1 вересня).

  «Може подфортить»: міністр економіки прогнозує зниження тарифів

Також залишок коштів на єдиному казначейському рахунку (ЄКР) в липні збільшився в 3,8 рази з 12,958 млрд гривень (на 1 липня) до 48,968 млрд гривень (на 1 серпня).